تاریخچه و فعالیت

شرکت تولیدی پارافین آرش مهیا (آرماکو) فعالیت خود را در سال 1381 آغاز نمود. این شرکت باب بهره گیری از دانشو تجربیات بینانگذاران خود موفق شد تا در مدت زمان کوتاهی به یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه وکسهای صنعتی مبدل شده و ضمن تأمین بازار داخلی بیش از 90% مصولات خود را به اقصا نقاط جهان صادر کند. شرکت آرماکو با اتکا به تلاش و همیت کارکنان و مدیران خود توانست با ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، نام تجاری خود را در داخل و خارج از کشور بعنوان برندی معتبر معرفی نماید.

بیش از 17 سال تجربه در امر تولید و صادرات، این موقعیت را نصیب این شرکت نموده تا با انطباق با استادنداردهای بین المللی، خود را در زمره برترین صادرکنندگان کشور قرار داده و طی سه سال متوالی بعنوان صادرکننده برتر انتخاب گردد. شرکت تولیدی پارافین آرش مهیا همواره صداقت در گفتار و عمل را بعنوان یک عامل اصلی در مناسبات تجاری خود در نظر گرفته و همیشه سعی بر ایجاد رویکریدی صادقانه در جهت حصول منافع دو جانبه با مشتریان خود داشته است.

جوایز و افتخارات

شرکت آرش مهیا در طی بیش از یک دهه فعالیت تولیدی و بازرگانی خود، همواره به دنبال افقهای جدیدی در بازارهای جهانی بوده و با اکتفا نکردن به یک یا چند بازار خاص، سعی بر گسترش بازارهای هدف در اقصی نقاط جهان داشته است. چنین چشم اندازی باعث شد تا فعالیت این شرکت مورد تقدیر سازمان توسعه تجارت و سازمان صنایع و معادن استان البرز قرار گرفته و جایزه صادرکننده برتر استان البرز در سال ۱۳۹۴ به این شرکت اعطا گردد. امید است با تلاش روز افزون، این موفقیت ها ادامه یافته تا برگ زیرین دیگری بر کتاب افتخارات این شرکت افزوده شود.

صادر کننده برتر استان البرز در سال ۱۳۹۴

صادر کننده برتر استان البرز در سال ۱۳۹۵

مجوزها و عضویت ها

شرکت تولیدی پارافین آرش مهیا، با استانداردسازی خطی مشی ها و الگوهای مدیریتی و اجرایی خود موفق به دریافت گواهینامه های زیر گردیده است:

پروانه بهره برداری صادره از سازمان صنعت، معدن و تجارت
گواهینامه ISO9001:08 برای سیستم مدیریت کیفی مورد تأیید ICB-Quality ایتالیا
گواهینامه ISO14001: برای سیستم مدیریت محیط زیست مورد تأیید ICB-Quality ایتالیا

همچنین ،

شرکت تولیدی پارافین آرش مهیا مفتخر است که برای بیش از یک دهه، عضو دائم و فعال سازمانهای می باشد:

  • سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز
  • اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز
  • اتحادیه صادرکنندگان فراورده های نفت، گاز و پتروشیمی